OLIO VILLA
OLIO VILLA
Olio Villa

Ege’nin Lezzet Klasiği...

Oliovilla’nın eşsiz zeytinyağları üretilirken sadece en iyi zeytinler seçilir. Tüm ürünler tarihin ve yemyeşil zeytinlerin benzersiz karışımıdır. Ege’nin uçsuz bucaksız zeytin ağaçlarından elle toplanan zeytinler sizlere unutulmaz lezzetler sunmak için özenle işlenir.


Binlerce Yıllık Tarihin Ürünü

Eşsiz lezzet ve muhteşem aroma Oliovilla’yı en iyi sızma zeytinyağı yapar. Çünkü Oliovilla bir zeytinyağı markasından fazlasıdır... İçinde binlerce yıllık kültürü, uzmanlığı ve mirası barındırır.

Olio Villa
Olio Villa

En Yeşilinden, En Tazesinden

Tadıyla aromasıyla benzersiz bir zeytinyağı üretmek için deneyim gerekir. Oliovilla, binlerce yıllık zeytin bilgisinin ve deneyiminin doruk noktasıdır. Benzersiz bir zeytinyağı üretmek için tüm süreçler mükemmel olmak zorundadır. Nasıl ki üretimine özen gösterilmeyen zeytinyağı aromasını kaybederse, dikkatlice yetiştirilmeyen zeytinler de tüm lezzetini yitirir. Zeytinlerin acı ve çürük olmaması için hasat doğru zamanda ve elle yapılmalıdır. En taze zeytin yağına ulaşmak için yemyeşil zeytinler hasattan hemen sonra sıkılmalıdır. Çünkü lezzet detaylarda gizlidir.