Blog
Oliovilla, Lezzetiyle Tam Not Aldı

Ege’nin lezzet klasiği Oliovilla, tadıyla ve aromasıyla müşterilerinden tam not almayı başardı. Zeytinlerin tek tek elle ve özenle toplanmasından ambalajlanmasına kadar olan tüm süreçleri özveriyle yöneten İzmir Ege Yağ markası Oliovilla, ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmaması ile öne çıkıyor.

04.03.2021 / Olio Villa
Olio Villa

Oliovilla’nın bir zeytinyağı markasından fazlası olduğunu; içinde binlerce yıllık kültürü, uzmanlığı ve mirası barındırdığını belirten Oliovilla Satış ve Pazarlama Müdürü Okan Oral, “Tadıyla, aromasıyla benzersiz bir zeytinyağı üretmek için deneyim gerekir. Oliovilla, binlerce yıllık zeytin bilgisinin ve deneyiminin doruk noktasıdır. Lezzetli ve sağlıklı zeytinyağı üretmek için tüm süreçler mükemmel olmak zorundadır. Nasıl ki üretimine özen gösterilmeyen zeytinyağı aromasını kaybederse, dikkatlice yetiştirilmeyen zeytinler de tüm lezzetini yitirir. Zeytinlerin acı ve çürük olmaması için hasat doğru zamanda ve elle yapılmalıdır. En taze zeytinyağına ulaşmak için zeytinler hasattan hemen sonra sıkılmalıdır. Çünkü lezzet detaylarda gizlidir.” diye belirtti.

Piyasaya çıktığından beri aranılan zeytinyağlarından biri haline gelen Oliovilla, yemekler kadar kahvaltılara ve salatalara da lezzet katıyor.

https://www.magazinizmir.com/is-dunyasi/oliovilla-lezzetiyle-tam-not-aldi

Diğer Haberler
Blog
04.03.2021 / Olio Villa
Basında Biz
04.03.2021 / Olio Villa
Basında Biz
04.03.2021 / Olio Villa